Kalendarz roku szkolnego 2016/2017

Harmonogram pracy szkoły
Wydarzenie Termin
Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno- wychowawczych 01.09.2016.
Czytanie narodowe „Quo Vadis” 15.09.2016.
Sprzątanie świata 16.09.2016.
Święto pieczonego ziemniaka 04.10.2016.
Dzień Edukacji Narodowe 14.10.2016.
Obchody rocznicy nadania  imienia Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Rodowie, Ślubowanie klasy I  17.10.2016.
Narodowe Święto Niepodległości  10.11.2016.
Festiwal Pieśni Patriotycznej 10.11.2016.
Andrzejki 28.11.2016.
Mikołajki szkolne 06.12.2016.
Szkolne jasełka, Wigilie klasowe 22.12.2016.
Zimowa przerwa świąteczna 23.12.2016-01.01.2017.
Gminny Przegląd Przedstawień Świątecznych 05.01.2017.
Finał WOŚP 08.01.2017.
Zabawa karnawałowa 01301.2017.
Ferie zimowe 16.01.- 29.01.2017.
Walentynki 14.02.2017.
Międzynarodowy Dzień Kobiet
08.03.2017.
Szkolny konkurs czytelniczy „Pięknie czytam” marzec 2017.
Wiosenna przerwa świąteczna 13.04-18.04.2017.
Egzamin gimnazjalny część humanistyczna
19.04.2017.
Egzamin gimnazjalny część matematyczna
20.04.2017.
Egzamin gimnazjalny część językowa
21.04.2017.
Dzień Flagi RP, Święto Narodowe 3 Maja 28.04.2017.
Badanie Trzecioklasisty 15.05.2017.
Konkurs czytelniczy „Książka moim przyjacielem” maj 2017.
Dzień Matki 26.05.2017.
Wawrzynek- Międzyszkolne Potyczki maj 2017.
Dzień otwarty szkoły, Dzień sportu 01.06.2017.
Zakończenie roku szkolnego klas III Gimnazjum i Oddziału Przedszkolnego
22.06.2017.
Zakończenie roku szkolnego 23.06.2017.