Archiwum kategorii: Aktualności

Życzenia Wielkanocne.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Życzenia Wielkanocne. została wyłączona

Palmy Wielkanocne…

Niedziela, poprzedzająca Święta Wielkanocne, jest Niedzielą Palmową. W tradycji chrześcijańskiej obchodzona jest na pamiątkę triumfalnego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Tradycja ta jest zachowana do dziś. W Niedzielę Palmową zabieramy do kościołów palmy – kupione lub zrobione własnoręcznie. Dzieci z … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Palmy Wielkanocne… została wyłączona

Przygotowania do Świąt.

Wielkanoc to jeden z najradośniejszych i najbardziej kolorowych okresów w roku, to wyjątkowy czas, w którym symboliczne obrzędy religijne, tradycja ludowa i świat przyrody splatają się w jedno. Nie moglibyśmy zapomnieć w naszych oddziałach przedszkolnych o przygotowaniach do tych świąt.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Przygotowania do Świąt. została wyłączona

Powitanie wiosny.

W poniedziałek 22 marca Dzieci, z naszych oddziałów przedszkolnych, świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Przygotowania trwały cały miniony tydzień, Dzieci miały okazję dowiedzieć się jakie są zwiastuny wiosny, co oznacza przysłowie „W marcu jak w garncu”, założyć plantacje nowalijek. Mimo wielu … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Powitanie wiosny. została wyłączona

Poradnik dla rodziców.

Zachęcamy rodziców/ opiekunów do zapoznania się z poradnikiem pt. „Rola rodziny i osób bliskich w promocji zdrowia psychicznego i w zapobieganiu zachowaniom autodestrukcyjnym u młodzieży” Przeczytaj poradnik.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Poradnik dla rodziców. została wyłączona

„Kosmiczna podróż”.

W ramach realizacji programu „Dzieci uczą rodziców” dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas 1-3 uczestniczyły w poznaniu tematu „Kosmiczna podróż”. Zajęcia miały na celu rozbudzenie zainteresowań dzieci otaczającym nas Wszechświatem.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania „Kosmiczna podróż”. została wyłączona