Archiwum miesiąca: maj 2014

IX Międzyszkolne Potyczki- Wawrzynek- ścieżka cudów

Dnia 24 maja br. w Zespole Szkół w Rodowie odbyła się IX edycja Międzyszkolnych Potyczek Dzieci i Młodzieży „Wawrzynek– ścieżka cudów”. W turnieju wzięły udział trzyosobowe drużyny ze szkół Miasta i Gminy Prabuty, Szkoły Podstawowej z Mikołajek Pomorskich oraz drużyna … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania IX Międzyszkolne Potyczki- Wawrzynek- ścieżka cudów została wyłączona

MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE

W dniu 21 maja b.r. w Kwidzynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Nasz szkoła reprezentowana była przez kilkunastoosobową reprezentację.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE została wyłączona

KONKURS WIEDZY O UNII I FUNDUSZACH UNIJNYCH

16 maja nasi uczniowie w składzie: Ania Jurek, Daniel Masny i Dawid Namiel brali udział w I edycji gminnego KONKURSU WIEDZY O UNII. Uczniowie w pierwszym etapie rozwiązywali test wiedzy, a następnie prezentowali wybrany przez siebie kraj unijny.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania KONKURS WIEDZY O UNII I FUNDUSZACH UNIJNYCH została wyłączona

I RZUT OKRĘGOWEJ LIGI MŁODZIKÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

W dniu 14 maja b.r. w Gdańsku odbyły się zawody z cyklu Ligi Młodzików w Lekkiej Atletyce. Zawody o bardzo wysokiej randze, gdyż startowali w nich najlepsi zawodnicy i zawodniczki z województwa pomorskiego.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania I RZUT OKRĘGOWEJ LIGI MŁODZIKÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO została wyłączona

Gminne Zawody „6” Piłkarskich

W dniu 13.05.2014r na boisku wielofunkcyjnym „Orlik” w Prabutach odbyły się Gminne Zawody „6” Piłkarskich w kategorii Szkół Podstawowych i Gimnazjum.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Gminne Zawody „6” Piłkarskich została wyłączona

I Pomorski Turniej Koszykarski „Orlik 2014”

W dniu 12.05.2014r na boisku wielofunkcyjnym „Orlik” w Prabutach został rozegrany I Pomorski Turniej Koszykarski „Orlik 2014” pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania I Pomorski Turniej Koszykarski „Orlik 2014” została wyłączona