Archiwum miesiąca: grudzień 2015

Jasełka szkolne

Dnia 22 grudnia br. w odświętnym nastroju spotkaliśmy się na klasowych wigiliach. Wraz z nauczycielami, kolegami i rodzicami dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Jasełka szkolne została wyłączona

XVII ZIMOWE GRAND PRIX SZTUMU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 12 grudni br. w Sztumie odbyła się odsłona XVII Zimowego Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych. Jak w poprzednich edycjach tak i w tej nasi uczniowie zajęli bardzo dobre miejsca.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania XVII ZIMOWE GRAND PRIX SZTUMU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH została wyłączona

WYJAZD NA MECZ SIATKÓWKI

W dniu 17 grudnia br. uczniowie naszej szkoły wyjechali do Gdańska na mecz Ligi Mistrzów pomiędzy v- ce mistrzem Polski Lotosem Trefl Gdańsk a słoweńskim ACH Volley Ljubliana. W drużynie Lotosu występują aktualni reprezentanci Polski i zarazem mistrzowie świata Mateusz … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania WYJAZD NA MECZ SIATKÓWKI została wyłączona

V Turniej Mikołajkowy

Dn. 12.12.2015r. w Miejskiej Hali Sportowej odbył się V Mikołajkowy Turniej organizowany przez Zespół Szkół w Rodowie. W tym roku rodzice oraz nauczyciele z danych placówek zmagali się w turnieju siatkarskim.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania V Turniej Mikołajkowy została wyłączona

Szkolne Mikołajki

7 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował i przeprowadził dla wszystkich uczniów SZKOLNE MIKOŁAJKI. Klasy zmagały się w konkursach: najgrubszy Mikołaj, najdłuższy łańcuch choinkowy, list do Św. Mikołaja, konkurs wiedzy o Mikołaju i wielu innych. Uczniowie od Mikołaja otrzymali słodycze.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Szkolne Mikołajki została wyłączona

Prabuckie rozświetlenie choinki

Dnia 6 grudnia uczniowie naszej szkoły brali udział w uroczystym rozświetleniu choinki w Prabutach. Naszą szkołę reprezentowały maluchy z oddziału przedszkolnego prezentując taniec Śnieżynek oraz uczniowie klas II i III wykonując pastorałkę „Zimowa piosenka”.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Prabuckie rozświetlenie choinki została wyłączona