Archiwum miesiąca: kwiecień 2016

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

Dnia 22.04.2016r. (piątek) na Hali Sportowej w Prabutach odbył się gminny etap Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. W potyczkach mierzyli się zarówno uczniowie szkół podstawowych jak i gimnazjów.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym została wyłączona

Mamy mistrzynię ortografii!

Miło nam donieść, że nasza uczennica – Karolina Jarmosz wygrała Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny, który odbył się 27 kwietnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Prabutach.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Mamy mistrzynię ortografii! została wyłączona

Wizyta gimnazjalistów w ZS im. Ireny Kosmowskiej w Suszu

Dnia 22 kwietnia 2016 roku klasa III gimnazjum brała udział w Dniu Drzwi Otwartych w Zespole Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Wizyta gimnazjalistów w ZS im. Ireny Kosmowskiej w Suszu została wyłączona

Spotkanie ze sztuką

Dnia 20 kwietnia 2016 roku klasa druga gościła u pana Ryszarda Rabeszki, miejscowego artysty ludowego, członka Stowarzyszenia Artystów Ludowych i pierwszego organizatora plenerów malarsko- rzeźbiarskich w Rodowie.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Spotkanie ze sztuką została wyłączona

Egzamin gimnazjalny

W dniach: 18, 19 i 20 kwietnia 2016 roku 28 uczniów naszej szkoły przystąpi do egzaminu gimnazjalnego w trzeciej klasie gimnazjum. Egzamin gimnazjalny składa się z trzech części: humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i z zakresu języka obcego nowożytnego.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Egzamin gimnazjalny została wyłączona

SZKOLNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 15 kwietnia br w Człuchowie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Startowali w nich uczniowie ze wszystkich szkół w województwie od podstawowej poprzez gimnazjum aż do ponadgimnazjalnych.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania SZKOLNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH została wyłączona