Archiwum miesiąca: marzec 2018

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Dzieci w Biegach Przełajowych.

W minioną sobotę 24 marca we Włocławku zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Dzieci w Biegach Przełajowych. W tych kategoriach wiekowych są to zawody o najwyższej randze w Polsce, gdyż nie ma rozgrywanych Mistrzostw Polski.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Dzieci w Biegach Przełajowych. została wyłączona

Pierwszy dzień wiosny.

Cieszymy się wiosną, ale jeszcze nie wiosenną aurą. 20 marca od godz. 17:15 rozpoczęła się astronomiczna wiosna! A już w środę, 21 marca zawitała do nas kalendarzowa.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Pierwszy dzień wiosny. została wyłączona

Wizyta uczniów w obozie zagłady KL Stutthof.

W piątek 16 marca 2018 r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili miejsce kaźni obywateli wielu narodów- niemiecki nazistowski obóz zagłady Stutthof w Sztutowie. Oprowadzani przez przewodnika, który pokazał baraki, kantynę, willę komendanta obozu, krematorium i.in., a także pomnik pamięci poświęcony ofiarom … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Wizyta uczniów w obozie zagłady KL Stutthof. została wyłączona