MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTW I MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

W dniu 5 marca br w Człuchowie zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w biegach przełajowych. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, a mianowicie Kuba Cyganowski zajął 10 miejsce a Amelia Zakrzewska 15.

Chciałbym zaznaczyć, iż oboje są o rok młodsi od swoich rówieśników i w swoich rocznikach zajęli by III miejsca. Tydzień póżniej we Włocławku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych (woj.pomorskie i kujawsko-pomorskie), w których to Kuba w biegu na 2000 metrów zaskoczył chyba wszystkich i pobiegł znakomicie zajmując VII miejsce. Już niedługo zaczyna się sezon lekkoatletyczny na stadionie a to dobry prognostyk przed następnymi startami.

Następny cel Kuby to dostanie się do kadry wytrzymałościowej województwa pomorskiego, ale po tych znakomitych występach myślę, że droga jest otwarta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.