Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary.

30 listopada w naszych przedszkolnych oddziałach zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były andrzejki. W tym dniu dzieci mogły się przebrać za dowolną postać. Gościły u nas w tym dniu księżniczki, kilku superbohaterów, policjant, rycerze,czarownice, motyle a nawet dinozaur!

Nie mogło zabraknąć specjalnego pokazu mody. Jednak w tym dniu najważniejsze były nasze małe czary a maluchy z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły we wróżbach i zabawach andrzejkowych. Swoją przyszłość odkrywały losując przedmioty, które przepowiadały kim zostaną w przyszłości, jakie życie ich czeka, wróżyły z butów, przebijały serduszka z imionami a nawet dowiedziały się ile prezentów dostaną w tym roku od Mikołaja!

Na zakończenie przedszkolaki wzięły udział we wspólnych tańcach przy skocznej muzyce. Słodki poczęstunek był miłym zakończeniem wspaniałej zabawy. Andrzejki w naszym przedszkolu były niezwykle udane. Radości nie było końca. Dzieci wracały do domu w doskonałych humorach.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.