„Święty Mikołaju, Święty Mikołaju dzieci już czekają, gdzieś Ty gdzie?…”

Tak, 21 grudnia śpiewały dzieci w naszych oddziałach przedszkolnych czekając na tego niezwykłego gościa. No i się doczekały! Dokładnie o 10.45 Mikołaj przybył do przedszkola! Jak na prawdziwego Mikołaja przystało, miał dzwonek i wielki, czerwony worek z prezentami.

Na początku onieśmielone dzieci patrzyły na przybysza z szeroko otwartymi buziami, by po chwili zadawać pytania i opowiadać o faktach na jego temat, o których pewnie nawet on sam nie wiedział! Mikołaj potwierdził, że dzieci były bardzo grzeczne w tym roku i że czasem je obserwuje, więc pełne wrażeń spotkanie skończyło się rozdaniem prezentów a maluszki dostały również dyplomy dla grzecznych dzieci. Na koniec Mikołaj obiecał, że odwiedzi je jeszcze raz w tym roku- w wigilię. Po odprowadzeniu gościa wszyscy wspólnie zasiedliśmy do naszej szkolnej wigilii i przy kolędach częstowaliśmy się piernikami, mandarynkami i kolorowymi świątecznymi cukierkami!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.