JERUSALEMA CHALLENGE W RODOWIE.

Po wielomiesięcznej przerwie życie szkolne powoli zaczęło wracać do normalności… Wykorzystując tę sytuację uczniowie naszej szkoły (na lekcjach muzyki), przygotowali niespodziankę dla naszej małej społeczności. Dzień przed zakończeniem roku szkolnego zatańczyli popularny na całym świecie taniec Jerusalema Dance Challenge.

Autorem muzyki jest południowoafrykański producent Master KG, a partneruje mu wokalistka Nomcebo Zikode. Piosenka „Jerusalema” zyskała nowe życie dzięki grupie tanecznej z Angoli i daje ludziom na całym świecie poczucie bycia częścią wspólnoty w trakcie izolacji spowodowanej pandemią COVID-19.

Nasi uczniowie (przedstawiciele piątej, szóstej i trzeciej klasy), swoim tańcem chcieli wyrazić radość ze wspólnego przebywania z kolegami i koleżankami po długim okresie nauki zdalnej.

Uśmiech i pozytywna energia towarzyszyła podczas całego wydarzenia i udzieliła się również całej szkolnej publiczności.

Zobaczcie, jak im się to udało!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.