Dzień Przedszkolaka w grupie 3 i 4- latków.

Już przy śniadaniu odwiedziła nas pani dyrektor z życzeniami oraz słodkimi prezentami. Po śniadaniu, po porannych tańcach i śpiewach były zabawy sportowe na szkolnym korytarzu.

Dzieci zdały egzaminy na prawdziwych przedszkolaków i zmęczone mogły usiąść do poczęstunku przygotowanego przy współpracy z rodzicami. Potem czekała na dzieci jeszcze jedna niespodzianka, ich zadaniem było szukanie nowych zabawek, które były wspólnym prezentem dla przedszkolaków! Wspólna zabawa, praca plastyczna, zabawy z chustą, piłkami, materacami… To wszystko jeszcze czekało na dzieci tego dnia. Na koniec każdy przedszkolak dostał dyplom przedszkolaka i pojechał do domu w samodzielnie wykonanej koronie.

W końcu to oni byli w tym dniu najważniejsi!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.