Uroczystość Ślubowania uczniów klasy pierwszej.

Dnia 15 października 2021r. dzieci z klasy I obchodziły swoje wielkie święto- ślubowanie i pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej im. Kresowian w Rodowie.

Na początku uroczystości dzieci zaprezentowały zebranym program artystyczny, w którym zdały pierwszy uczniowski egzamin. Bardzo dobrze odpowiadały na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad bezpieczeństwa.

Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły, następnie p. Dyrektor dokonała aktu pasowania ich na uczniów szkoły. Dzieci otrzymały pamiątkowe czapeczki, dyplomy, medale i kuferki wypełnione słodyczami. Były także prezenty od starszych kolegów z klasy II, którzy powitali pierwszaków wśród braci uczniowskiej.

Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez rodziców.

Kochane Pierwszaki!
Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.