Czytam z klasą- moduł III.

Klasa 2 ze Szkoły Podstawowej im. Kresowian w Rodowie zakończyła przygodę z projektem „Czytam z klasą”.

W III module wspólnie przeczytaliśmy lekturę ”Doktor Dolittle i jego zwierzęta”. Poznaliśmy niesamowite przygody doktora i jego przyjaciół. Wykonaliśmy wszystkie zadania w Lekturniku. Odwiedziliśmy „Wirtualne Miasto Zawodów”.Podczas tej wizyty dokładnie poznaliśmy pracę weterynarza. Omówiliśmy ścieżkę kariery, potrzebne umiejętności oraz niezbędne cechy charakteru, które musi posiadać osoby wykonująca ten zawód. Wykonaliśmy pracę plastyczną, która została wyeksponowana na korytarzu szkolnym.

Pracę z lekturą zakończyliśmy piknikiem czytelniczym „pod chmurką”. W otoczeniu pięknej przyrody dzieci czytały swoje ulubione książki.

Z wielkim zaangażowaniem wykonaliśmy wszystkie zadania. Dziękujemy za piękną czytelniczą przygodę. Zapraszamy na fotorelację.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.