Warsztaty logopedyczne.

Podniesienie świadomości rodziców w zakresie profilaktyki logopedycznej jest bardzo istotnym elementem terapii logopedycznej i dużym wsparciem dla rozwoju mowy dziecka i pomocy w korygowaniu najczęściej występujących zaburzeń mowy. W związku z powyższym 27.02.2023 roku w oddziale przedszkolnym naszej szkoły zostały przeprowadzone przez Magdalenę Czarnecką– Dołęgowską warsztaty logopedyczne z udziałem Rodziców dzieci uczęszczających do tej grupy.
W czasie spotkania zostały przekazane Rodzicom najważniejsze zagadnienia z zakresu profilaktyki logopedycznej. Wielką frajdę sprawiły wspólne zabawy i ćwiczenia oddechowe, słuchowe, manualne oraz ćwiczenia usprawniające narządy mowy. Każdy Rodzic otrzymał broszurkę informacyjną, a dziecko samodzielnie wykonaną myszkę logopedyczną.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.