Szkolny konkurs recytatorski klas starszych.

W piątek 3 marca z niełatwą materią słowa zmagali się wybrani w klasowych konkursach recytatorskich uczniowie. Usłyszeliśmy znakomite deklamacje i ciekawe interpretacje utworów poetyckich. Wiele z nich to klasyki polskiej poezji, np. utwory W. Szymborskiej, Cz. Miłosza, A. Mickiewicza, J. Kochanowskiego czy M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.

Przed trudnym zadaniem stanęło jury, oceniając w prezentacjach uczniów m.in.: dykcję, wyraz artystyczny, tempo, intonację, frazowanie, zabarwienie uczuciowe głosu i ekspresję wypowiedzi. W Gminnym Konkursie Recytatorskim naszą szkołę reprezentować będą: Michalina M., Nikodem Z., Robert Z., Kamila K. i Lena B. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.