No to lecimy…

Dron to nie tylko fajna zabawka. Są używane na różne sposoby, aby uczyć uczniów klas od przedszkola do szkoły średniej i nie tylko.

Nauczyciele na całym świecie używają dronów, aby wzbogacać swoje lekcje i pomagać uczniom w zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy.

Uczniowie naszej szkoły korzystają z kolejnych zasobów techniki otrzymanych w ramach programu Labolatoria Przyszłości. Z pracy na drukarce 3D przeszli do fascynacji dronami. Dzięki zajęciom prowadzonym przez p. Marcina Krajnika, uczniowie uczą się współpracy, krytycznego myślenia, komunikacji i rozwiązywania problemów.

Mamy nadzieję, że dzięki zajęciom, na których wykorzystywane są nowe technologie uczniowie poprawią orientację i zdolności motoryczne, lepiej zrozumieją otaczający ich świat, wzbogacą wyobraźnię i pobudzą ciekawość w sposób, który może być bardzo korzystny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.