Archiwum miesiąca: listopad 2022

75 ROCZNICA KLUBU SPORTOWEGO MKS POGOŃ PRABUTY.

W miniony czwartek z bardzo miłą wizytą w naszej szkole gościliśmy panów Włodzimierza Dawidowskiego, oraz Ireneusza Ćwieka. Pierwszy to wieloletni dyrektor SP2 Prabuty, były burmistrz, ale przede wszystkim trener, prezes i wychowawca młodzieży w naszym piłkarskim klubie, pan Ireneusz to … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania 75 ROCZNICA KLUBU SPORTOWEGO MKS POGOŃ PRABUTY. została wyłączona

Sekretne życie pszczół.

W piątek 25 listopada uczniowie klasy trzeciej mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach edukacyjnych zorganizowanych przez Fundacje Miodne Życie. Dzieci dowiedziały się wiele na temat życia pszczół, ich niezwykle istotnego znaczenia oraz samej idei pszczelarstwa.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Sekretne życie pszczół. została wyłączona

Wycieczka do kina.

Dnia 22 listopada klasy I -III wybrały się na wycieczkę do kinoteatru w Kwidzynie. Dzieci miały okazję obejrzeć film animowany pt: „Kopciuszek i kamień życia”.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Wycieczka do kina. została wyłączona

Obchody Święta Niepodległości.

10 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Święto Niepodległości– połączyliśmy te obchody z II Szkolnym Przeglądem Pieśni Patriotycznej. Na początku przypomniano wszystkim okoliczności narodzin wolnej Polski w 1918 roku a potem miał miejsce przegląd.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Obchody Święta Niepodległości. została wyłączona

Zapachniało lawendą…

8 listopada klasa IV udała się na „EKOLOGICZNE WARSZTATY Z LAWENDĄ”. Zostaliśmy zaproszeni przez panią Monikę Pietrasiak do Gont Małych, aby nie tylko poznać zalety lawendy.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Zapachniało lawendą… została wyłączona

Wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy, koleżanki i koledzy z pracy, składają wyrazy głębokiego współczucia Elżbiecie Ambryszewskiej i Dorocie Chrostek z powodu śmierci Mamy i Teściowej śp. Stanisławy Chrostek.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Wyrazy głębokiego współczucia. została wyłączona