Wycieczka do Warmiolandii.

7 czerwca ponad 44 osobowa grupa najmłodszych uczniów naszej szkoły udała się na wycieczkę do Warmiolandii, która znajduję się w Olsztynie. Jest to największa sala zabaw dla dzieci w północno- wschodniej Polsce, przeznaczona do rozrywki. Ma aż 2000 m2 powierzchni!

Gospodarzem tej fantastycznej krainy rozrywki jest oczywiście Warmiś– największy rozrabiaka wśród pozostałych zwierzęcych bohaterów. Oprócz szalonej zabawy, czekały tu na nas edukacyjne programy dla ciekawskich i warsztaty manualne dla małych artystów.

Miejsce to dzieli się na poszczególne strefy: szaleństw, urodzinowa, gastronomiczna, interaktywna, artystyczna, nauki, malucha, ścigania, sportowa, skakania, zjeżdżania oraz zielony ogród Warmisia. Każda z nich kryje w sobie pełno atrakcji.

Znaleźliśmy tutaj m.in. czteropoziomową konstrukcję do szaleństwa, setki przeszkód oraz kryjówek, trampoliny, zjeżdżalnie, dmuchańce, mini-boisko do gier zespołowych, tor samochodowy, gry interaktywne, stół multimedialny i wiele innych. Warmiolandia to również kreatywni i pełni pasji animatorzy, którzy zawsze są w gotowości do zabawy.

Warmiolandia dała dzieciom bardzo dużo frajdy. Na buziach gościły uśmiech i radość. Korzystały one z trampolin, kładek, ścieżek, kryjówek oraz gier. Później ochłodziły się lodami i dalej ruszyły do zabawy. Szaleństwom nie było końca.
Po trzygodzinnych zabawach przyszedł czas na wizytę w McDonalds.

Po posiłku zmęczeni, ale bardzo zadowoleni ruszyliśmy w drogę powrotną do domy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.