Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

19 czerwca– to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie. Już od rana temperatura przypomniała nam, że lato w pełni i pora opuścić szkolne mury.

Tego dnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, pożegnanie uczniów klas VIII oraz uczniów klasy III gimnazjalnej.Na uroczystość przybyli rodzice absolwentów, przedstawiciele władz samorządowych w osobach p. Marka Szulca- Burmistrza Miasta i Gminy Prabuty, radnego p. Zbigniewa Kondla, sołtysa wsi Gdakowo- p. Piotra Wieliczko oraz innych instytucji i firm, które na co dzień współpracują ze szkołą.

Absolwenci szkoły, jak i pozostali uczniowie, odebrali świadectwa, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe i działalność w organizacjach uczniowskich. Najlepszą absolwentką Szkoły Podstawowej im. Kresowian w Rodowie została Urszula Chrostek. Rodzice Uli otrzymali z rąk Burmistrza i Dyrektora szkoły gratulacje i podziękowanie za trud włożony w wychowanie córki. Młodzież pożegnała się ze szkołą wzruszającymi przemówieniami.

Tego też dnia żegnały się z oddziałem przedszkolnym dzieci, które od września będą uczęszczały do klasy pierwszej.

Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku!

Wracajcie do szkoły wypoczęci i z uśmiechem na twarzy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.