Wycieczka do Zakopanego.

Ośmioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w wycieczce do Zakopanego, która odbyła się w dniach 25.06- 1.06. 2019 r. Oprócz Rodowa na wycieczkę pojechały także dzieci ze szkół z Obrzynowa i Mikołajek Pomorskich. Dzieci bardzo szybko się zintegrowały i przez cały okres wycieczki świetnie się dogadywały.

Program wycieczki był bardzo bogaty. Zaraz po przyjeździe w niedzielę zwiedziliśmy Wielką Krokiew oraz Gubałówkę, następnie udaliśmy się do pensjonatu, gdzie rozpakowaliśmy bagaże i udaliśmy się do wyznaczonych pokojów.

W poniedziałek dotarliśmy na Morskie Oko, gdzie zastał nas śnieg. Wtorek to wycieczka na Zaporę i do Zamku w Niedzicy.

W Środę pojechaliśmy na Słowację gdzie spacerowaliśmy w koronach drzew. W czwartek pogoda nieco się popsuła i w Dolinie Kościeliskiej złapał nas deszcz, od którego chwilę wytchnienia zapewniła Jaskinia Mroźna. Tego dnia również opanował nas szał zakupów na Krupówkach, a uczniowie otrzymali prezent z okazji Dnia Dziecka w postaci sensu w kinie 7D.

Ostatni dzień to zwiedzanie Zamku Królewskiego na Wawelu oraz Starego Miasta w Krakowie. Ponadto dzieci świetnie bawiły się w samym pensjonacie – zorganizowaliśmy dyskotekę, konkurs „Mam talent”, ognisko z kiełbaskami czy turniej tenisa stołowego.

Wyjazd był bardzo udany, sami uczniowie wielokrotnie wspominali, że im się bardzo podobało, a opiekunowie nie mieli żadnych problemów wychowawczych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.