Dzień Przedszkolaka.

20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia obchodzimy bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto zostało ustanowione Uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej, aby podkreślić znaczenie edukacji przedszkolnej. Pierwszy Dzień Przedszkolaka odbył się już w 2010,przyjęto wówczas także myśl przewodnią projektu: „Zabawa, radość, edukacja”.

Pamiętając, że sport to zdrowie w tym roku nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto na sportowo. Wszystkie dzieci uczestniczyły w animacjach i konkursach. Do głównych atrakcji tego dnia należały zabawy z wykorzystaniem chusty Klanza, skoki w workach czy jazda na nartach. Każdy przedszkolak został nagrodzony medalem, książeczką i słodkim upominkiem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.