Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Wy – najważniejsi dzisiaj – Uczniowie!!!

Ostatni dzień roku szkolnego zawsze wyzwala w nas pozytywne uczucia, ogarnia nas radość, a nawet euforia, że już za chwilę rozpoczyna się wspaniały czas wakacji. Jestem przekonana, że już w tej chwili Wasze głowy są pełne pomysłów jak spędzicie ten wyjątkowy czas. Czekają na was piękne miejsca, wspaniałe przygody rodzina i przyjaciele.

Udane, szczęśliwe wakacje to wakacje bezpieczne, dlatego bądźcie przezorni, rozsądni, nie obawiajcie się używać słowa „nie” w sytuacjach namawiania was do czynów złych, niebezpiecznych. Zachowajcie ostrożność nad wodą, w górach, w miejscach natężonego ruchu. Zawsze gdy czujecie zagrożenie zwracajcie się o pomoc do osób, które darzycie zaufaniem lub do instytucji, które dobrze znacie: policja, straż pożarna, pogotowie. Liczę na waszą wiedzę i umiejętności. Wróćcie z wakacji zdrowi i szczęśliwi.

Zanim jednak „zabrzmi ostatni w tym roku dzwonek” pogratulujemy i podziękujmy sobie wzajemnie za kolejny rok wytężonej pracy, wspólne spotkania, przeżycia, chwile dobre i słabsze , bo przecież życie szkolne składa się właśnie z takich.

Gratuluję wszystkim uczniom promocji do klasy wyższej. Spora grupa uczniów otrzymała promocję z wyróżnieniem:

klasa 1: Michalina Marzec, Gerard Tarwacki, Michał Mankiewicz oraz Adam Pietrasiak
klasa 2: Wiktoria Czyż, Marcelina Szczawińska, Oliwia Czeszejko, Wiktor Kondel
klasa 3: Robert Zieliński, Wiktor Czeszejko , Oliwia Czeszejko
klasa 4: Marta Erwardt, Grzelak Wiktoria, Kamila Kwiatkowska, Maja Słowicka
klasa 5: Maja Basaj, Lena Boguszewicz, Klaudia Felczak, Nikola Jesionkowska, Jakub Marzec, Julia Pacocha, Filip Wołyński, Kinga Zaparucha
klasa 6: Kamila Chmielecka, Piotr Grzelak, Wiktoria Lewandowska.

Serdecznie gratuluję wyróżnionym Uczniom i Rodzicom.

Za chwilę zakończy się ten rok szkolny. Czego życzyć w takim dniu?
Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Uczniom życzę udanych wakacji i to nie tylko tych zasłużonych, wyczekiwanych, słonecznych, ale przede wszystkim… prawdziwych! Wypoczywajcie , gromadźcie siły na następny rok szkolny.

Szanowni Rodzice!!!
Jakże nie podziękować Wam za wspólne dostrzeganie problemów i potrzeb naszych uczniów! Przyjmijcie moją wdzięczność i szacunek za wszelką współpracę, za działania wspierające proces edukacyjny i opiekuńczo-wychowawczy szkoły, za zrozumienie, że dobro dziecka i jego pomyślny rozwój zależy od współpracy rodziców ze szkołą.
Ostatnie miesiące były dla Was prawdziwym sprawdzianem wytrwałości, cierpliwości i współpracy. Musieliście pogodzić obowiązki dnia codziennego, zawodowe i jednocześnie wspomóc nas w zdalnym nauczaniu. Nie był to czas łatwy, ale doskonale daliście radę. jesteśmy z Was dumni i gorąco dziękujemy za współpracę, długie rozmowy, emaile, wiadomości, informacje, zdjęcia oraz filmiki.

Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania za owocną współpracę w roku szkolnym 2019/2020 Radzie Rodziców. Rozmowy, negocjacje, dobre słowo uskrzydlało do dalszej pracy z waszymi dziećmi.

Wszystkim życzę pogodnych, spokojnych wakacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.