Bal karnawałowy.

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją, 5 lutego 2021 roku w naszych oddziałach przedszkolnych odbyły się bale karnawałowe. Już od samego rana trwało przygotowywanie dekoracji sal, które wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje.
Niezliczone księżniczki, czarownice, policjanci, wróżki, superbohaterowie, pszczółki, motylki, kotki, piraci, a także inne bajkowe postacie zagościły w naszym przedszkolu. Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach prowadzonych przez swoich wychowawców. Na koniec czekała na dzieci niespodzianka – słodki poczęstunek. Przedszkolaki w świetnych humorach wróciły do domów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.