Zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Zakończenia roku szkolnego wyczekuje wielu uczniów, którzy jak najszybciej chcieliby rozpocząć swoje upragnione wakacje. W tym roku, po wielu miesiącach nauki zdalnej, odchodziliśmy na wakacje z ciężkim sercem.

Dnia 25 czerwca br. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Przy zachowaniu reżimu sanitarnego, uczniowie otrzymali upragnione świadectwa.

Tego dnia, uczniowie klasy ósmej po raz ostatni przekroczyli progi naszej szkoły. Najlepszą absolwentką naszej szkoły została Urszula Pietrasiak. Rodzice Uli otrzymali listy gratulacyjne od Burmistrza Miasta i Gminy. Absolwentom życzymy słonecznych wakacji oraz dostania się do wymarzonych szkół.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Radzie Rodziców za całoroczną współpracę.

Wszystkim życzymy udanych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.