Rok szkolny 2021/22.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
w związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022, przekazuję informacje o organizacji pracy i nauki w Szkole Podstawowej im. Kresowian w Rodowie od 1 września 2021r.:

1. W związku z organizacją zajęć wspomagających w środy zajęcia szkolne będą kończyły się po ośmiu godzinach. Tego dnia będą trzy odwozy uczniów: 12.35, 14.30. 15.30. W pozostałe dni tygodnia bez zmian.

2. W dniu 1 września na godz. 9.00 na teren szkoły zapraszamy uczniów klas 2-8. Uczniów kl. 1 oraz przedszkolaków wraz z jednym rodzicem. Rodziców prosimy o zachowanie dystansu społecznego, posiadanie maseczki i dezynfekcję rąk.
Rodziców uczniów klas 2-8 prosimy o pozostanie na zewnątrz, nie gromadzenie się, przestrzeganie dystansu społecznego.
Tego dnia odbędą się tylko i wyłącznie spotkania wychowawców z uczniami w klasach.

3. Dowóz do szkoły w tych samych godzinach jak na zajęcia lekcyjne.

4. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, uczniowie klas 1-3 oraz przedszkolaki wchodzą do budynku szkoły wejściem od strony boiska.
Uczniowie klas 4-8 wchodzą głównym wejściem.

5. Uczniowie klas 3-8, podczas wejścia do szkoły, zobowiązani są do dezynfekcji dłoni. To samo dotyczy przy wejściu do sali lekcyjnej.

6. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kresowian w Rodowie, na terenie szkoły, przez okres dwóch tygodni w miejscach wspólnych noszą maseczkę. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna naszego rejonu się nie zmieni, wówczas zostanie zniesiony taki obowiązek.
W autobusach dzieci obowiązkowo muszą mieć zakryte usta i nos.

7. Dnia 1 września planowane zakończenie spotkań z uczniami i odwozy o godz. 10.00.

8. Dnia 9 września 2021r. o godz. 16.00 zaplanowane jest spotkanie rodziców z wychowawcami.
Prosimy o założenie maseczki i dezynfekcję rąk.

9. W związku z powagą sytuacji zagrożenia epidemiologicznego, proszę na bieżąco obserwować stronę szkoły oraz komunikaty w e-dzienniku, odbierać telefony ze szkoły i od wychowawców.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.