Dzień Dziecka i Dzień Rodziny.

„Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę” (Sophia Loren).

Dnia 3 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka połączony z Dniem Rodziny. Na dzieci czekało wiele atrakcji, m.in. dwie dmuchane zjeżdżalnie, animacje, rozgrywki w piłkę nożną, kiełbaska z grilla, bigos i słodkości. Starsze klasy przygotowały kramiki z ciastem.

Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas 1-3 pod opieką swoich pań wychowawczyń z ogromnym zaangażowaniem przygotowały wiele niespodzianek, konkursów dedykowanym ukochanym Rodzicom. Zarówno mamusie jaki i tatusiowie zdali ten trudny egzamin.

Święto rodziny to wyjątkowy czas, nie tylko dla dzieci, lecz również dla Rodziców. To czas pełen wzruszeń i porywu serca.
Święto Rodziny zakończyło się wręczeniem pamiątkowych dyplomów „Super Rodziny”.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie. Serdecznie podziękowania za wsparcie składam sołtysom wsi Rodowo, Gdakowo, Górowychy i Antonin, p. Bogusławie Nawrotzki oraz p. Monice Pietrasiak z Nibylandii za super zabawę i animacje.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.