Piknik na powitanie lata!

22czerwca uczniowie klasy drugiej wzięli udział w powitaniu lata. Zaprosiła nas do siebie mama Czarka- pani Justyna Krasińska. Przygotowała dla nas bardzo dużo atrakcji. Dopisała piękna pogoda.

W otoczeniu przyrody miło spędziliśmy czas. Były zabawy,jazda na rowerach i hulajnogach, huśtawki, gra w badmintona i piłkę nożną, przekąski, lody i pyszne drożdżowe bułeczki upieczone przez mamę Krzysia– p Anię Szczukowską. Po zabawach i harcach piekliśmy kiełbaski przy ognisku. Wszystkie dzieci zostały zaopatrzone w kijki, kiełbaski i chlebek. Kiełbaski były bardzo smaczne, bo upieczone samodzielnie. Przez cały czas trwania zajęć na świeżym powietrzu, dzieciom towarzyszyła radość i swoboda.

W doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że za rok znów wspólnie witamy lato!

Zapraszamy na fotorelację.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.