Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022.

Zakończenia roku szkolnego wyczekuje wielu uczniów, którzy jak najszybciej chcieliby rozpocząć swoje upragnione wakacje. Wiele osób na ten czas planuje mniejsze i większe wyjazdy, niektórzy wolą odpocząć w domowym zaciszu, a inni będą brali udział w ekscytujących podróżach.

Dnia 24 czerwca br. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Tego dnia ze szkołą żegnali się uczniowie klasy 8. Gratulacje Burmistrza Miasta i Gminy Prabuty za wysokie osiągnięcia w nauce i miano Najlepszego Absolwenta 2021/2022 otrzymała Kamila Chmielecka.

Dyrektor szkoły pogratulowała wszystkim rodzicom oraz uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, podziękowała za całoroczną pracę wszystkim rodzicom i pracownikom szkoły, życzyła udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.