DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień określany także Dniem Dobrych Uczynków to święto obchodzone na całym świecie 21 listopada. I my, odczarowując smutny listopad, będziemy to święto obchodzić. Szkolny Klub Wolontaryjny „Łatek” przygotowuje dla naszych uczniów kilka atrakcji. W tym dniu będzie można kupić słodkie wypieki (dochód przeznaczamy na „Prabuckie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt”). Kolor obowiązujący to żółty. Weźmiemy udział w dwóch plebiscytach: na najmilszego ucznia i najsympatyczniejszego pracownika szkoły. Do wesołej skrzyneczki wrzucimy „buźki” z pozdrowieniami.
W tym dniu będziemy szczególnie celebrować zwykły, ale tak potrzebny uśmiech i wzajemną życzliwość.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.