Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej.

Dnia 19 czerwca br. na prabuckim „Orliku: zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt w Piłce Nożnej.

Po wygraniu zawodów gminnych drużyna z naszej szkoły uzyskała awans do zawodów powiatowych.

Do rywalizacji przystąpiły szkoły z Sadlinek, Kwidzyna, Prabut i Rodowa.

Jako pierwsze swój mecz rozegrały drużyny z Rodowa i Prabut, które grały już z sobą podczas rozgrywek gminnych. Wtedy padł wynik 3:1 dla Rodowa. Rywalizacja w tym meczu była zatem rewanżem za poprzednie zawody. Dziewczyny przystąpiły do tego meczu bardzo zmotywowane. Po bardzo pasjonującej walce wygraliśmy 3:0.

Następny mecz z Sadlinkami, w przypadku wygranej ustawiał nam cały turniej i stawiał w bardzo trudnej sytuacji rywalki. Ustawienie bardzo ofensywne przyniosło nam wymarzone zwycięstwo 6:0.

W ostatnim meczu z Kwidzynem mogliśmy pozwolić sobie na remis a nawet porażkę, przy korzystnym wyniku pozostałych spotkań. Dziewczyny przystąpiły do meczu bardzo odprężone i pewne zajęcia pierwszego miejsca. Wynik 1:0 dla naszej szkoły nie odzwierciedla przebiegu meczu. Mieliśmy w nim zdecydowaną przewagę.

Podsumowując turniej: trzy zwycięstwa i ani jednej straconej bramki, dziesięć strzelonych bramek. Do tego królową strzelców Maja Słowicka z 10 trafieniami.

Skład naszej drużyny:
Maja Słowicka- kapitan
Kamila Kwiatkowska
Martyna Maszota
Oliwia Czeszejko
Kinga Zaparucha
Lena Boguszewicz
Nikola Czyż
Nikola Jesionkowska.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.